Home » VIDEO: Rama e bën Zahon juventin

VIDEO: Rama e bën Zahon juventin

Kryeministri Rama ka zgjedhur këtë diel ta kalojë pranë familjes.

Dhe me sa duket nga video ai ka publikuar Instastory, kjo ditë ka qenë vërtet relaksuese për . video shfaqet djali i tij i vogël, Zaho duke luajtur futboll, teksa mban veshur fanellën e ekipit Juventus.

Kujtojmë se kryeministri Edi Rama është një nga tifozët flaktë skuadrës Juventus-it.

M.H/ Dita

Reklama

Lexo më shumë