Home » Post Malone bëri diçka të veçantë për Mac Miller (FOTO)

Post Malone bëri diçka të veçantë për Mac Miller (FOTO)

Post Malone ka nderuar mikun e tij ndjerë Mac Miller, gjatë një koncerti Kaliforni, transmeton Klan Kosova.

23-vjeçari pati veshur një bluzë cilën shkruante RIP Mac Miller.

Pasi dëgjoi se miku i tij Mac vdiq javën e kaluar, reperi hyri Twitter për bërë një postim prekës.

‘Ti ishte një person i pabesueshëm. Ti ke ndryshuar kaq shumë jetë. Kishte shumë dashuri zemrën tënde. Ti frymëzove gjatë shkollës mesme dhe nuk do isha këtu sot pa ty. Ti ishe personi i sjellshëm dhe i sinqertë. dua shumë Mac’, shkroi ai.

Ai shtoi: ‘Ne do ta bëjmë atë album një ditë. mungon shumë’.

post-malone-pays-tribute-to-mac-miller-02 Post Malone bëri diçka të veçantë për Mac Miller (FOTO)

post-malone-pays-tribute-to-mac-miller-02 Post Malone bëri diçka të veçantë për Mac Miller (FOTO)

Reklama