Home » Polici rrihet brutalisht dhe i vidhet motori nga tre persona

Polici rrihet brutalisht dhe i vidhet motori nga tre persona

Një policia trafiku thotë se është me fat është gjallë, pasi tre persona e rrëzuan nga motori dhe e goditën keqas atë.

Pamjet e rënda vijnë nga “Perëndimi i Egër” britanik.

Charlie Weston iu nënshtrua asaj policia e quajti ‘dhunë pështirë’ para se vidhnin motorin e tij, ndërsa ndjekësit e filmuan sulmin telefonat celularë.

21-vjeçari i tha The Mail dielën se si ai papritmas e gjeti veten rrethuar nga tre persona ndërsa ishte duke shkuar për kryer detyrat e tij Alum Rock, Birmingham.

503B979F00000578-6172385-image-a-23_1537058001080 Polici rrihet brutalisht dhe i vidhet motori nga tre persona

The post Polici rrihet brutalisht dhe i vidhet motori nga tre persona appeared first on Veriu.info.

Reklama