Home » Makina del nga rruga, plagoset shoferi në Elbasan

Makina del nga rruga, plagoset shoferi në Elbasan

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur këtë diel aksin Elbasan-Tiranë.

Sipas policisë bëhet me dije se mjeti tip Skoda afërsi Qafë Krabës, me drejtues shtetasin me inicialet B. XH,50 vjeç ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar kanal, ndërsa ka mbetur drejtuesi.

Ndër tjera bëhet me dije se 50-vjeçari është transportuar me urgjencë spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

l.h/ dita

Reklama

Lexo më shumë