Home » Kampioni ndërkombëtar i boksit “çmendet” pas Encës, publikohen mesazhet

Kampioni ndërkombëtar i boksit “çmendet” pas Encës, publikohen mesazhet

Është një nga këngëtaret suksesshme shqiptare, hitet e saj numërojnë miliona klikime, është e ndjekura Instagram me gati 2 milion ndjekës dhe ndër komentuarat për format bombastike cilat nuk ngurron t’i ekspozojë. Kështu ka ndodhur edhe foton e fundit ku Enca shfaqet shumë seksi me bikini teksa shkruan se “Qetësia pra stuhisë”.

640-0-5b9e6f8f97b72 Kampioni ndërkombëtar i boksit “çmendet” pas Encës, publikohen mesazhet

Por kjo foto ka tërhequr menjëherë vëmendjen e kampionit boksit Europë për peshat e rënda, gjermani Agit Kabayel i cili nuk ka duruar dot pa i komentuar Encës. Madje ai i shkruan shqip këngëtares.

640-0-5b9e6f8f97b72 Kampioni ndërkombëtar i boksit “çmendet” pas Encës, publikohen mesazhet

“Oh shqiptar”, i ka shkruar Kabayel Encës. Kjo e fundit e ka vërejtur komentin e boksierit mes qindra komenteve tjera dhe i është përgjigjur: “Shqipe a je mirë”.

640-0-5b9e6f8f97b72 Kampioni ndërkombëtar i boksit “çmendet” pas Encës, publikohen mesazhet

640-0-5b9e6f8f97b72 Kampioni ndërkombëtar i boksit “çmendet” pas Encës, publikohen mesazhet

The post Kampioni ndërkombëtar i boksit “çmendet” pas Encës, publikohen mesazhet appeared first on Veriu.info.

Reklama