Home » Degjeneron sherri mes nusës dhe vjehrrës, tensionohet emisioni

Degjeneron sherri mes nusës dhe vjehrrës, tensionohet emisioni

Emisioni meMe zemër hapur” ‘News24’ ka vijuar sot përballjen e dytë mes ish-vjehrrës Natasha me ish-nusen e djalit saj, Eglantina. Gruaja nga Saranda pretendon se nipi i saj, i cili tashmë është nën kujdestarinë e nënës tij, dhunohet nga babai i Eglantinës. Natasha ka akuzuar ish-nusen e saj se dokumenti i paraqitur për vlerësimin e fëmijës nga psikologu, është i falsifikuar.

Kaq ka mjaftuar situata tensionohej mes tyre emision, kur ish-vjehrra Natasha, shpërtheu akuza ashpra duke e akuzuar se ka falsifikuar dokumentin, ndërsa nuk nguron ngrihet këmbë mes emisionit, shkruan ‘BalkanWeb’.

Kjo situatë detyroi drejtuesen e emisionit Evis Ahmeti ndërpriste emisionin, pasi gjyshja dhe babai nisën nxjerrin video fëmijës nga telefoni i vet. Ndërkohë, pjesë e emisionit ‘Me zemër hapur’ uedhe edukatorja e Argentinit ai kishte pasur Sarandë, gjatë kohës jetonte me babain. Ajo tha se fëmija 10 ditëshin e dytë muajit shkurt shfaqi sjellje jo hijshme dhe shqetësonte fëmijët e tjerë. Ajo tha se me nënën e fëmijës, Eglantinën nuk ka pasur asnjë lidhje shoqërore, por marrëdhënie edukatore-prind, shkruan

10 ditëshin e dytë muajit shkurt shfaqi sjellje jo hijshme, shqetësonte shokët nuk i binte rregullave. Kërkova një komision dija si punoja me fëmijën, periudhën fëmija ishte kopësht, fëmija ishte me gjyshen. pas e mori nëna. Me Eglantinën nuk kam asnjë lidhje, vetëm marrëdhënie, prind edukatore. Unë e kam ndjerë si nënë, e kam lejuar djalin komunikojë si nënë, edhe pse nga gjyshja e babai thuhej mos ta lejoj”, tha edukatorja e kopshtit Sarandë, Valbona Mehmeti.

The post Degjeneron sherri mes nusës dhe vjehrrës, tensionohet emisioni appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama