Home » A ju kujtohet Ardi i “Familjes Moderne”, shoku i ‘Longarit’? Ja se si duket ai sot pasi e la aktrimin

A ju kujtohet Ardi i “Familjes Moderne”, shoku i ‘Longarit’? Ja se si duket ai sot pasi e la aktrimin

Aktori kosovar, Armond Morina, ushumë i njohur për publikun serialin “Familja Moderne”, ku luante rolin e Ardit.

Vitet kaluan dhe “Ardi” i “Familjes Moderne” nuk ka ndryshuar edhe shumë vetëm është thinjur pak.

25591580_1556535487766363_8430578619041384537_n A ju kujtohet Ardi i “Familjes Moderne”, shoku i ‘Longarit’? Ja se si duket ai sot pasi e la aktrimin

Ai tani merret shumë me shfaqje teatrale dhe luan nëpër filma ndryshem kosovar.

Ndryshe ai kishte edhe rol filmin kosovar “Shok”, i cili ishte edhe kandidat për Oskar. /Gazeta NewBorn/

25591580_1556535487766363_8430578619041384537_n A ju kujtohet Ardi i “Familjes Moderne”, shoku i ‘Longarit’? Ja se si duket ai sot pasi e la aktrimin

The post A ju kujtohet Ardi i “Familjes Moderne”, shoku i ‘Longarit’? Ja se si duket ai sot pasi e la aktrimin appeared first on Veriu.info.

Reklama