Home » Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte

Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte

Është një nga moderatoret më të dashura dhe gjatë emisionit të saj, Rudina Magjistari tregon edhe copëza nga jeta e saj private.

një prej emisioneve saj ku ishte e ftuar nutricionistja Diola Baftiu, e cila u shpreh rreth shtatzënisë dhe ardhjes jetë vajzës saj tretë, Rudina rrëfeu një detaj nga shtatzënia e saj nuk dihej parë.

Ajo u shpreh se castin kur po i vinin dhimbjet e lindjes ajo ka kërkuar shkonte një salon bukurie për krehur flokët.

 

Reklama