Home » Barca s’do të heq dorë nga Paul Pogba

Barca s’do të heq dorë nga Paul Pogba

Barcelona do provojë përsëri nënshkruajë me mesfushorin Paul Pogba.

Katalunasit do provojnë ta blejnë yllin e Manchester United afatet e ardhshme kalimtare, shkruan Telegraph, përcjell Klan Kosova.

Ata e kanë pranuar se do jetë thuajse e pamundur nënshkruajnë me francezin këtë verë, pas një oferte prej 50 milionë eurove.

Madje ata kishin ofruar edhe Yerry Mina dhe Andre Gomes por ishin refuzuar.

Skluadra nga Camp Nou ka fonde ndara provojnë përsëri për Pogba, ashtu sikurse bën me Philipe Coutinho sezonin e kaluar.

Reklama