Home » Sulm me armë në Kanada, 4 të vdekur

Sulm me armë në Kanada, 4 të vdekur

shtëna me armë janë dëgjuar Fredericton Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima.

Vetë policia e qytetit shkruan Tvvitter se mund konfirmojë vdekur, por mediat atje flasin për paktën 4 tillë. Policia është ende vendngjarje teksa ka bërë thirrje shmanget zona mes Brookside Drive dhe Main and Ring Road.

Nuk dihen ende arsyet apo si ka ndodhur ngjarja teksa priten tjera raportime.

o.j/dita

Reklama

Lexo më shumë