Home » Prezantimi unik i Cazorlas te Villarreal, çfarë bëri magjistari?

Prezantimi unik i Cazorlas te Villarreal, çfarë bëri magjistari?

Santi Cazorla ka lënë pas dëmtimet që e mbajtën për 2 vite jashtë fushave dhe dje është prezantuar te Villareal në Spanjë, ekip ku mesfushori sulmues kthehet për herë të dytë…. Çfarë ndodhi prezantim? Po flasin të gjithë…. më shumë në Insporti.

The post Prezantimi unik i Cazorlas te Villarreal, çfarë bëri magjistari? appeared first on INSAJDERI.

Reklama