Home » Dua vonohet, por del në skenë kuq e zi

Dua vonohet, por del në skenë kuq e zi

mbrëmjen hapëse festivalit “Sunny Hill” ka performuar edhe ylli global me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa.

Dua ishte paraparë ta fillonte performancën orën 00:00 por ishte vonuar për gjysmë orë.

Sidoqoftë, me dalë skenë nuk kishte se si mos binin sy ngjyrat e veshjes saj, e ishin kuq e zi.

Performanca e Duas erdhi pas artistëve tjerë si e grupit Oda (pjesë e cilit është edhe Dukagjin Lipa, babai i saj), Stanaj dhe Grace Carter.

Klan Kosova e ka përcjellë nga afër këtë ngjarje, ndërkaq për shumë detaje nga performanca e saj mund mësoni nesër po këtë medium.

Reklama