Home » Dua Lipa e veshur kuq e zi ndezë skenën e ‘Sunny Hill’ (VIDEO)

Dua Lipa e veshur kuq e zi ndezë skenën e ‘Sunny Hill’ (VIDEO)

Skena e Sunny Hill Festival pasi ka pritur një e nga një artistët e ftuar për performuar natën e parë këtij festivali, fund mirëpriti yllin e mbrëmjes, Dua Lipën, shkruan KultPlus.

Dalja e saj skenë u prit me duartrokitje e brohoritma shumta.
Deri tani gjithçka ka shkuar rregull, dhe festivali po konsiderohet tipik ndërkombëtarë. / KultPlus.com

The post Dua Lipa e veshur kuq e zi ndezë skenën e ‘Sunny Hill’ (VIDEO) appeared first on KultPlus.

Reklama