Home » ‘Veç fjalë’ nga Diona Fona (VIDEO)

‘Veç fjalë’ nga Diona Fona (VIDEO)

Është publikuar kënga e re e Diona Fonës, e paralajmëruar javë parë.

Projekti mbanë titullin ‘Veç fjalë’ dhe është punuar nga Big Bang e Granit Dërguti me tekst nga vetë këngëtarja.

Klipi u realizua nga Imagine Films.

Ndiqeni plotë./Prive.al

Reklama