Home » Policia jep detajet për aksidentin e tmerrshëm në Stanoc

Policia jep detajet për aksidentin e tmerrshëm në Stanoc

Katër persona janë lënduar një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 8:00 mëngjesit sotëm magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, përkatësisht tek fshati Stanoc.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti tha se aksident janë përfshirë tre vetura.

Ndërsa policia ka dalë menjëherë vendin e ngjarjes dhe është duke zhvilluar hetimet për ndriçimin e plotë këtij aksidenti.

Reklama