Home » Kujt i ngjan Ajka e vogël, Xhensilës apo Besit, e zbulon vetë aktori

Kujt i ngjan Ajka e vogël, Xhensilës apo Besit, e zbulon vetë aktori

Xhensila dhe Bes Kallaku fundmi janë bërë prindër një vajze vogël e cilën e kanë emëruar Ajka.

Derisa vazhdën e urimeve për vajzën dhe dhuratave çmuara, pyetja e zakonshme lind është se kujt i ngjan e vogla e Besit dhe Xhensilës.

Këtë etje e shuan si duket aktori tjetër i mirënjohur Olsi Bylyku i cili duke uruar çiftin ka thënë se vajza i ngjason Besit.

“Mirëseerdhe jetë Ajka. O Zot, dhuroje shëndet e jetë. Ta kishte këput kokën” – është mbishkrimi vendos Olsi krahas fotos./Gazeta Shneta/

640-0-5b49048bdc627 Kujt i ngjan Ajka e vogël, Xhensilës apo Besit, e zbulon vetë aktori

The post Kujt i ngjan Ajka e vogël, Xhensilës apo Besit, e zbulon vetë aktori appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama