Home » Kjo është aventura që Zanfina Ismaili e bashkëshorti i Adelinës e provuan këtë verë!

Kjo është aventura që Zanfina Ismaili e bashkëshorti i Adelinës e provuan këtë verë!

Ajo nuk ka fare frikë nga lartësitë dhe është një vajzë shumë trime.

Këngëtarja shqiptare, Zanfina Ismaili, ka provuar gjatë pushimeve kësaj vere, një aventurë fantastike.

Megjithëse ajo nuk ka qenë e vetme, por e shoqëruar nga bashkëshorti i motrës saj, Adelina Ismailit.

Unë me Val Krasniqin paragliding para disa ditësh, përvojë e paharruar. S’kam frikë nga lartësitë”, ka shkruar Zanfina, një fotografi ku ajo duket e gatshme ta pushtojë qiellin. /Prive.al

Reklama