Home » Ja si do të jetë moti sot në Maqedoni

Ja si do të jetë moti sot në Maqedoni

Sot Maqedoni po mban mot me diell, me vranësira pakta dhe me erë lehtë, sidomos gjatë luginës Vardarit. Temperatura ditore varion nga 28 34 gradë celsius. Indeksi UV do jetë 9.

lg Ja si do të jetë moti sot në Maqedoni

ditët vazhdim, pritet vazhdojë periudha e motit kryesisht qëndrueshëm dhe ngrohtë.

Reklama