Home » Historia e ribashkimit të Mo Salah me Xherdan Shaqirin

Historia e ribashkimit të Mo Salah me Xherdan Shaqirin

Xherdan Shaqiri do të jetë në një skuadër me Mohamed Salah dhe historia e të dy yjeve është e përbashkët. ….. Për shumë klikoni Insporti.com

The post Historia e ribashkimit të Mo Salah me Xherdan Shaqirin appeared first on INSAJDERI.

Reklama