Home » Gjendet i vdekur shqiptari në Greqi

Gjendet i vdekur shqiptari në Greqi

Një i ri shqiptar është gjetur i vdekur Chania Kretës. Sipas mediave vendase, viktima është një 22-vjeçar, ndërsa emri i tij nuk është bërë i ditur. vendngjarje shkuan forcat e policisë, cilat rrethuan zonën dhe nisën mbledhjen e provave.

Shtypi lokal shkruan se pranë trupit pajetë 22-vjeçarit shqiptar u gjet një letër. Sipas hetimeve, rezulton shqiptari jetë vetëvrarë. shënimin i riu kishte shkruar, linte kuptohej se aktin e kishte kryer për shkaqe erotike./tvklan.al

Ekspertiza paraprake tregon se nuk bëhet fjalë për ngjarje kriminale apo persona tjerë përfshirë. Megjithatë, do priten rezultatet e një ekzaminimi plotë mjeko-ligjor.

upl5b48c3775d598 Gjendet i vdekur shqiptari në Greqi

The post Gjendet i vdekur shqiptari në Greqi appeared first on INSAJDERI.

Reklama