Home » Formacionet e mundshme të ndeshjes: Belgjikë – Angli

Formacionet e mundshme të ndeshjes: Belgjikë – Angli

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme skuadrave.

Belgjika dhe Anglia takohen sot ndeshjen për pozitën e tretë Kampionatin botëror 2018.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Belgjika (3-5-2): Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; De Bruyne, Fellaini, Witsel, Dembele, Chadli; R. Lukaku, E. Hazard.

Anglia (3-5-2): Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Lingard, Henderson, Alli, Young; Sterling, Kane.

Reklama