Home » Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

​Era Istrefi është emri i komentuar shtyp gjatë ditës sotme.

Kjo për shkak se pas arritjes saj Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me cilët këndon himnin e Kampionatit, ata kanë dhënë një konferencë për shtyp.

Era ka folur për ndjenjën e qenit e pranishme Rusi dhe emocionin e performimit këngës zyrtare kampionatit.

Ajo madje nuk ka lënë pa përmendur golin e Xhakës dhe atë Shaqirit, duke e cilësuar si momentin paharruar nga ky Botëror.

fundmi ajo ka sjell imazhe reja nga stadiumi Luzhniki i Moskës, ku shkroi “Shumëëë e lumtur jam këtu”.

adj-3-730x402 Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

The post Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër appeared first on INSAJDERI.

Reklama