Home » Era Istrefi, Smith e Jam shfaqen me trofeun e Botërorit, por nuk guxojnë ta prekin (Foto)

Era Istrefi, Smith e Jam shfaqen me trofeun e Botërorit, por nuk guxojnë ta prekin (Foto)

Tre autorët e himnit Kampionatit Botëror “Russia 2018” tashmë kanë arritur Rusi.

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë pasur mundësinë ta shohin trofeun e Botërorit. Por ata nuk kanë guxuar ta prekin.

Këtë e ka bërë ditur si me shaka këngëtari Will Smith, transmeton Periskopi.

‘Trofeu i Fifës. Ata na thanë se mund ta shohim, por jo ta prekim. Kështu unë sapo e kam lëpirë. Shaka. Nuk dua bëj një incident ndërkombëtar, paktën jo ditën time parë’, ka shkruar Smith Facebook.

dielën zhvillohet finalja e madhe Kroaci-Francë, ku pak para orës 17:00 do performojnë treshja e këngës ‘Live it up’.
href=”https://www.facebook.com/92304305160/photos/a.231136370160.270995.92304305160/10160508241285161/?type=3&theater” data-width=”640″>

Reklama