Home » E habitshme, Stresi shan publikisht McKreshen

E habitshme, Stresi shan publikisht McKreshen

Këngëtari nga Shqipëria fundmi ka zbuluar shumë gjëra reja.

bazë pyetjeve fansave i kanë parashtruar Instagram, Stresi tregon se me shumë nga këngëtarët shqiptarë nuk ka raporte mira.

I pyetur se pse nuk pajtohet me Mc Kreshën dhe bëjë duet me , Stresi befason me përgjigjen e tij teksa e shanë publikisht.

A je more normal s’boj këngë me p*** une e me legena e me frikacak shiten mafiasha nëpër spote po realitet ta hajnë mu*** se i kom pa moti çka mujn me bo.

Si repera janë mirë por nuk janë karakter temin”, janë fjalët e reperit nga Shqipëria.

Po ashtu, ai pak parë ka folur edhe për anëtarët e “BabaStars”, madje me Skivin tha se nuk do bënte kurrë bashkëpunim.

auto_asr1531557610 E habitshme, Stresi shan publikisht McKreshen

 

Reklama