Home » Barcelona i vë syrin Hazard

Barcelona i vë syrin Hazard

Ylli i Chelsea Eden Hazard është caku kryesor i Barcelona për këtë afat kalimtar.

Katalunasit tashmë kanë arritur akord me Arthur Melo, por kanë dështuar blerjen e Antoine Griezmann.

Po ashtu kanë mbetur pa shërbimet e dy mesfushorëve, Paulinho është kthyer Kinë dhe Andres Iniesta ka shkuar Japoni.

Tani klubi ka kthyer sytë kah asi i Chelsea për ta mbushur zbrazësinë e mbetur skuadër, për t’u kthyer nivelin lartë futbollit europian.

Reklama