Home » Aksident në Gramsh, makina përplaset me një autobus

Aksident në Gramsh, makina përplaset me një autobus

Një aksident ka ndodhur orët e para mëngjesit aksin rrugor Gramsh-Moglicë vendin e quajtur Kthesa e Bresnikut.

Mjeti tip Rover është përplasur me një autobus transportonte punëtorët e Hecit Moglicës. Fatmirësisht nga përplasja nuk ka pasur dëme njerëz.

Policia ka mbërritur vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhur shkaqet e aksidentit.

o.j/dita

Reklama

Lexo më shumë