Home » Babë e bir rrihen mes vete në Ferizaj

Babë e bir rrihen mes vete në Ferizaj

Babë e bir janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje kanë pasur Ferizaj.

dy kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Policia nga dyshuarit ka konfiskuar një revole me 7 fishekë kalibrit 7.65 mm, një shufër metali dhe një thikë.

Pas intervistimit me vendim prokurorit, dy dyshuarit lirohen, kurse rasti mbetet hetohet.

Reklama