Home » FIFA dënon Kroacinë (FOTO)

FIFA dënon Kroacinë (FOTO)

ndeshjen e ⅛-tës finalë Kupës Botës, Kroacia me Danimarkën kishin arritur baraz deri tek penalltitë. Kroatët kishin vazhduar duke fituar këtë ndeshje penallti ndaj Danimarkës, duke kaluar çerekfinale.

Lajmi i plotë dhe dënimi i FIFA për Kroacinë

FIFA dënon Kroacinë (FOTO)

The post FIFA dënon Kroacinë (FOTO) appeared first on INSAJDERI.

Reklama