Home » Fati i pabesueshëm i Modricit – përjetoni edhe njëherë ethet e penalltive (VIDEO)

Fati i pabesueshëm i Modricit – përjetoni edhe njëherë ethet e penalltive (VIDEO)

Ndeshja çerekfinale mes Rusisë dhe Kroacisë shkoi penallti pas një loje dramatike Sochi.

Lajmi i plotë dhe gjitha penalltitë Insporti

Fati i pabesueshëm i Modricit – përjetoni edhe njëherë ethet e penalltive (VIDEO)

The post Fati i pabesueshëm i Modricit – përjetoni edhe njëherë ethet e penalltive (VIDEO) appeared first on INSAJDERI.

Reklama