Home » Zbulimi i Francës në Botëror, arrinë marrëveshje me gjigantin evropian

Zbulimi i Francës në Botëror, arrinë marrëveshje me gjigantin evropian

Benjamin Pavard do bëhet shpejti me skuadër re.
Mbrojtësi i djathtë francez ka arritur marrëveshje me Bayern Munchen, përcjellë “Lajmi.net”.
Sipas “Kicker”, anësori i Stuttgartit ka refuzuar Manchester Unitedin dhe Arsenalin për kaluar te Bayerni.
22-vjeçari është një ndër zbulimet e Botërorit, pasi po bën paraqitje shumë mira te Franca. /Lajmi.net/

Reklama