Home » Si t’i ktheni rrobat e vjetra në diçka të re? (VIDEO)

Si t’i ktheni rrobat e vjetra në diçka të re? (VIDEO)

Kur xhinset tuaja bëhen gjera, nuk ju bëjnë ose papuçet tuaja prishen, mos u zhgënjeni.

Me pak ide dhe kreativitet, mund t’i shndërroni ato diçka re dhe shumë bukur.

Madje, nuk do shpenzoni aspak. gjitha gjërat ju duhen, jemi sigurt se tashmë i keni shtëpi, transmeton Klan Kosova.

videon e mëposhtme po ju sjellim disa nga idetë interesante dhe kreative për shndërruar rrobat e vjetra rroba unike.

Reklama