Home » Ronaldo – Juventus, nisin të printohen fanellat me numrin 7

Ronaldo – Juventus, nisin të printohen fanellat me numrin 7

Cristiano Ronaldo është gjithnjë e më afër Juventusit dhe në rrjetet sociale tifozët kanë shpërthyer nga gëzimi, madje janë publikuar edhe disa fotografi që vërtetojnë edhe më shumë largimin e CR7 nga Real Madridi… lexoni më shumë.

The post Ronaldo – Juventus, nisin të printohen fanellat me numrin 7 appeared first on INSAJDERI.

Reklama