Home » Projekti I parë, ja çka shkaktoi Loredana me këngën e re (VIDEO)

Projekti I parë, ja çka shkaktoi Loredana me këngën e re (VIDEO)

E dashura e Mozzikut, Loredana Zefi, muajin e kaluar publikoi projektin e saj parë ‘Sonnenbrille’ gjuhën gjermane.

Projekti arriti mbi 12 milionë klikime youtube dhe mori mijëra pëlqime, madje Loredana atë ditë hapi kanalin e saj zyrtar i cili ka arritur tashmë 100 mijë subscribes.

Kjo këngë ka shkaktuar zhurmë Gjermani e Zvicër, duke u shndërruar hit madh, e këtë e vërteton edhe një video cilën Mozzik e ka publikuar duke e etiketuar dashurën e tij.

‘hahahahha kënga e parë. Mbyti habibi’, shkroi reperi nën video.

Thuhet se çifti janë pritje fëmijës tyre parë por akoma nuk ka asgjë zyrtare./Prive.al

//www.instagram.com/embed.js

Reklama