Home » Paraburgim për ish-drejtorin e Prokurimit

Paraburgim për ish-drejtorin e Prokurimit

Ish-drejtorit Prokurimit Gjilan, Salih Kçikut, dhe djalit tij, Fatgzonit, iu është caktuar nga një muaj paraburgim, njofton Klan Kosova.

dy ishin arrestuar nën dyshimin se e kishin sulmuar një person zyrtar.

Ndërkaq, lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Gjykatës Themelore Gjilan, Sabit Shkodra.

Reklama