Home » Këto janë 4 këngëtaret kosovare që pozojnë komplet zhveshur (FOTO)

Këto janë 4 këngëtaret kosovare që pozojnë komplet zhveshur (FOTO)

përfolura shtypin rozë shumë për pamjen, pozat seksi dhe paraqitjet e tyre e shumë pak për karrierën muzikore.

fakt ajocila na bie shumë sy janë fotosesionet cilat ato i realizojnë e pak për klipet e reja apo për arritje mëdha skenën muzikore.

Janë këto 4 këngëtaret Fjolla Morina, Zaimina Vasjari, Shkenda Dubova dhe Morena Taraku  cilat nuk e kanë problem dalin komplet zhveshura.

……………………………………………………………………………………………………………..
Nora komplet rrjetë tregon shumë duhet pa brendshme

……………………………………………………………………………………………………………..

Fjolla Morina

ww Këto janë 4 këngëtaret kosovare që pozojnë komplet zhveshur (FOTO)

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve Fjolla nuk heziton publikojë imazhe nudo, e kjo e fundit pah ekspozimin e kësaj nëne seksi. Ajo është një këngëtare e njohur dhe e suksesshme por shumë e njohur si ‘hot’ artiste me poza joshëse e tejet seksi.

Zaimina Vasjari

ww Këto janë 4 këngëtaret kosovare që pozojnë komplet zhveshur (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e ka dëshmuar se është ndër artistet seksi. Ajo nga fillimi i karrierës saj nuk e kishte problem ekspozimin e formave trupore madje duke i vënë gjitha pah e krejtësisht e zhveshur.E këtë imazh ajo ju mahnitë me format trupore bombastike.

Shkenda Dubova

ww Këto janë 4 këngëtaret kosovare që pozojnë komplet zhveshur (FOTO)

Bukuroshja nga Gjilani shfaqet shumë shpesh me poza provokuese, e tillë është edhe kjo e fundit e cila shfaqet nudo duke u mbuluar me disa petale gjethi. Shkenda ndryshe duket tejet hot dhe tërheqëse edhe pse nuk e shohim shpesh projekte muzikore, ajo na shoqëron rrjete sociale me këso imazhesh tilla. Këngëtarja Dubova ka linja trupore perfekte dhe mëse formë.

Morena Taraku

ww Këto janë 4 këngëtaret kosovare që pozojnë komplet zhveshur (FOTO)

Morena Taraku padyshim hyn mesin e këngëtareve me forma trupore bombastike dhe tejet formë. Këngëtarja 24 vjeçare njihet për jetën luksoze bën dhe stilin e veçantë ka. Duhet theksuar se Morena përveç karrierës muzikore, ajo është zgjedhur ‘Miss Universe’ dhe modele tash e sa vite. E këtë imazh këngëtarja Taraku duket tejet e ‘nxehtë’ dhe tërheqëse.

Reklama