Home » Dafina Zeqiri joshëse në klip, Noizy “nuk duron” dhe i komenton pozat provokuese të bukuroshes

Dafina Zeqiri joshëse në klip, Noizy “nuk duron” dhe i komenton pozat provokuese të bukuroshes

Dafina Zeqiri po shijon sukseset e këngës re publikuar ditë parë titulluar “Fuego”.

Bukuroshja jonë shfaqet tejet joshëse dhe seksi e veshur me bikini teksa qëndronte poshtë një ujëvare.

……………………………………………………………………………………………………………..
Nora komplet rrjetë tregon shumë duhet pa brendshme

……………………………………………………………………………………………………………..

Këngëtarja tash e sa kohë po jeton Shtetet e Bashkuara Amerikës, disa imazhe marra nga videoja e këngës i ka publikuar edhe llogarinë personale Instagram”.

lg.php?bannerid=36&campaignid=1&zoneid=19&loc=https%3A%2F%2Fgazetablic.com%2Fdafina-zeqiri-joshese-ne-klip-noizy-nuk-duron-dhe-komenton-pozat-provokuese-te-bukuroshes%2F&referer=https%3A%2F%2Fgazetablic Dafina Zeqiri joshëse në klip, Noizy “nuk duron” dhe i komenton pozat provokuese të bukuroshes

Me pozat e nxehta ka bërë “çmendën” shumë ndjekës këngëtares rrjetet sociale, me ç’rast ka marrë edhe komente ndryshme.

Por, kolegu i zeshkanes hip-hop artisti shqiptar Noizy duket se është i fiksuar pas trupit Dafinës i ekspozuar bikini ngjyrë zezë dhe lagur nga uji.

Madje, këngëtari nuk ka mundur duroj, sa ka filluar ngacmojë duke i komentuar disa prej imazheve.

La la laa”, “Ai plonci po shkel syrin”, “Ç’farë ke oj bijë?”, i ka shkruar reperi Dafinës disa prej fotove saj nxehta, cilat me siguri ja kanë hequr trurin.

Ndryshe, Dafina dhe Noizy do sjellin ndaras këngë reja për tregun muzikor shqiptar. /Telegrafi/

lg.php?bannerid=36&campaignid=1&zoneid=19&loc=https%3A%2F%2Fgazetablic.com%2Fdafina-zeqiri-joshese-ne-klip-noizy-nuk-duron-dhe-komenton-pozat-provokuese-te-bukuroshes%2F&referer=https%3A%2F%2Fgazetablic Dafina Zeqiri joshëse në klip, Noizy “nuk duron” dhe i komenton pozat provokuese të bukuroshes

lg.php?bannerid=36&campaignid=1&zoneid=19&loc=https%3A%2F%2Fgazetablic.com%2Fdafina-zeqiri-joshese-ne-klip-noizy-nuk-duron-dhe-komenton-pozat-provokuese-te-bukuroshes%2F&referer=https%3A%2F%2Fgazetablic Dafina Zeqiri joshëse në klip, Noizy “nuk duron” dhe i komenton pozat provokuese të bukuroshes

lg.php?bannerid=36&campaignid=1&zoneid=19&loc=https%3A%2F%2Fgazetablic.com%2Fdafina-zeqiri-joshese-ne-klip-noizy-nuk-duron-dhe-komenton-pozat-provokuese-te-bukuroshes%2F&referer=https%3A%2F%2Fgazetablic Dafina Zeqiri joshëse në klip, Noizy “nuk duron” dhe i komenton pozat provokuese të bukuroshes

Reklama