Home » Arrestohet pasi vodhi zinxhirin prej ari

Arrestohet pasi vodhi zinxhirin prej ari

Policia Ferizaj ka arrestuar njërin nga dy dyshuarit për grabitje, njofton Klan Kosova.

“Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:20 minuta rrugën, Besim Rexhepi Ferizaj, ku dyshuarit, G.R. (m/ sh/k  23 vjeç) dhe N.B.(m/sh/k ), me forcë nga viktima S.A. (f/sh/k) kanë marrë zinxhirin e arit dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes”, thuhet njoftimin për media Policisë.

Gjatë intervistimit i dyshuari prezencë avokatit mbrojtës, tërësi ka pranuar veprën për cilën akuzohet, ndërsa policia është kërkim dyshuarit dytë”.

Si provë materiale është gjetur dhe konfiskuar edhe zinxhiri prej ari, cilin dyshuarit e kishin shitur Prishtinë”.

klankosova.tv

Reklama