Home » “Xhakarta” e djeg Instagramin, vishet transparente për ditëlindje!

“Xhakarta” e djeg Instagramin, vishet transparente për ditëlindje!

Kohët e fundit emri i saj mediat rozë ka nisur shfaqet me madhe. Krejt kjo pasi bukuroshja shqiptare, Arta Elezi e njohur ndryshe me epitetin “Xhakarta” fal rolit zotëron një seri televizive dhe atraktivitetit shfaq për pothuajse çdo ditë ka bërë e gjithë vëmendje e publikut mbetet tek ajo.

Marrë parasysh se ka linja ndërtuara bukur dhe një fytyrë tërheqëse, Xhakarta vazhdon ketë vëmendje e plotë.

Ajo sot llogarinë e saj “Instagram” ka publikuar një imazh ku është shfaqur goxha provokuese edhe me stil.Aktorja ka festuar ditëlindjen e saj çka e ka konfirmuar vet përshkrimin i ka dhënë imazhit.

Për këtë mbrëmje do t’i mbetet gjatë kujtesë, Elezaj kishte vendosur vishej me një fustan gjatë solemn i cili pjesën e poshtme ishte transparent duke bërë t’i shiheshin goxha mirë këmbët e bukura.

pjesën lart fustani i hirtë merrte edhe shumë ngjyrë dhe shumë shkëlqim falë xixave shumta.

Duke qenë se aktorja është zeshkane, ngjyra e fustanit i cili ishte i hapur pjesën e sipërme, bëri asaj ti theksoheshin edhe shumë asetet.

Arta kishte vendosur kokë mbante një shirit me po njëjtin material sikurse edhe ai i fustanit çka e bënte edhe bukur dhe tërheqëse dukjen e saj./GazetaBlic

xha “Xhakarta” e djeg Instagramin, vishet transparente për ditëlindje!

xha “Xhakarta” e djeg Instagramin, vishet transparente për ditëlindje!

xha “Xhakarta” e djeg Instagramin, vishet transparente për ditëlindje!

Reklama