Home » Shfaqet Johnny Depp, pas shqetësimeve për shëndetin

Shfaqet Johnny Depp, pas shqetësimeve për shëndetin

Johnny Depp është duke shëtitur nëpër Evropë. Aktori 55 vjeçar fundmi është parë Varshavë Polonisë derisa po vazhdon turneun bashkë me grupin e tij muzikor, Hollywood Vampires.

Por pavarësisht shqetësimeve fansave për humbjen drastike peshës aktorit kohëve fundit, Johnny Depp është mirë me shëndet.

paktën kështu ka thënë një burim i afërt ka shtuar se aktori është shumë mirë me shëndet dhe nuk e ka asnjë problem shëndetësor.

“Johnny po kalon shumë mirë turne bashkë me djemtë e ekipit”, ka thënë ky burim tutje, transmeton Klan Kosova.

Një burim tjetër ditë parë ka thënë po ashtu se aktori “po humb peshë qëllimisht sepse është turne dhe po provon ta mbajë formën”.

I njëjti burim ka shtuar se Depp nuk e ka asnjë problem shëndetësor.

Fansat e aktorit u shqetësuan jashtëzakonisht shumë pasi u publikuan fotografitë e Depp ku shihej duke dalë nga një hotel St. Petersburg Rusisë.

Ai dukej i dobët se kurrë derisa po u jepte autografe fansave.

33-1 Shfaqet Johnny Depp, pas shqetësimeve për shëndetin

Shumë prej tyre komentuan se pamja e re e aktorit tregonte se ai mund kishte probleme serioze shëndetësore.

Jeta e Depp vitet e fundit nuk ka qenë e lehtë. Ai ka finalizuar divorcin nga bashkëshortja e dytë, Amber Heard muajin janar vitit 2017, pasi ajo kishte pohuar se aktori kishte abuzuar me fizikisht dhe mentalisht.

33-1 Shfaqet Johnny Depp, pas shqetësimeve për shëndetin

33-1 Shfaqet Johnny Depp, pas shqetësimeve për shëndetin

 

Reklama