Home » Horoskopi, 14 qershor 2018

Horoskopi, 14 qershor 2018

Dashi

Edhe pse kuadri yjor përgjithësi për ju vazhdon jetë i mirë, sot nuk do ta keni lehtë për t’ia dalë mbanë një çështje koklavitur. Situatë e turbullt edhe planin profesional.

 

Demi

Parashikohet një ditë e mirë, por mund bëhet e shkëlqyer nëse do arrini shfrytëzoni shanset e mira do t’ju paraqiten edhe me ndihmën e Mërkurit shenjë. takt me partnerin.

 

Binjakët

Me gjithë largimin e Saturnit, pas një kohe gjatë shenjën tuaj, sot mund ndjeheni “zbrazur” dhe me pak vullnet për punuar. Mund keni kontakte dhe njohje nuk do ju zhgënjejnë.

 

Gaforrja

Një Afërditë një pozicion shumë favorshme shenjë duhet shfrytëzuar maksimum, sidomos kur është fjala për fushën sentimentale, ku mund keni një feeling ri me dikë.

 

Luani

Sot janë një seri planetesh si Marsi dhe Saturni e Urani, ju bëjnë entuziastë me energjitë ju sjellin, por mund zhgënjeheni kur rezultatet dalin ndryshme nga ato prisni ju.

 

Virgjëresha

Eshtë një moment i mirë, një periudhë suksesshme punës suaj, e cila do bëjë sukseset jenë dukshme. Eshtë Saturni ju jep jo vetëm forcë, por ju bën konkretë.

 

Peshorja

Do jeni nën pushtetin e një Marsi është i papërballueshëm, por fund fundit, edhe pse stressues, ju sjell energji dhe forcë vullneti pa cilat nuk bëni dot. Pse kaq nostalgjikë?

 

Akrepi

Kuadri yjor është disi i turbullt, por ajo për cilën duhet tregoni kujdes ka bëjë me dobësimin e mëtejshëm pozicionit tuaj. Tregoni shumë pak interes për fushën sentimentale.

 

Shigjetari

Është tranziti i disa planetëve ju bën jeni nxituar, por sot mund keni një arsye shumë për qenë tillë, sepse situata ambientin ku punoni po ndryshon me shpejtësi.

 

Bricjapi

Situata yjore për ju i përkisni kësaj shenje duket disi e ngarkuar, por kjo nuk do t’ju pengojë arrini me çdo kusht një objektiv rëndësishëm. Pse kërkoni dalë gjithmonë e juaja?

 

Ujori

Asgjë e re nga fronti zodiakal, mund thuhet për gjithë ata i përkasin kësaj shenje, ndonëse Marsi mund trazojë” disi “ujrat” e sjellë ndonjë papritur. Erosi pritet jetë mjaft pozitiv.

 

Peshqit

Pas një periudhe nuk ka qenë shumë e mirë, duket se gjërat janë duke ndryshuar pozitivisht, sidomos raportet ndërpersonale. Mendimet tuaja duket se u pëlqejnë njerëzve rëndësishëm.

Reklama

Lexo më shumë