Home » Gwyneth Paltrow nuk është e përfshirë në planifikimin e dasmës së saj

Gwyneth Paltrow nuk është e përfshirë në planifikimin e dasmës së saj

A doni ta dini se si po shkojnë përgatitjet e Gwyneth Paltrow për dasmën?

Epo, mos e pyesni atë pasi ajo nuk po merret me asgjë.

“Jam shumë e zënë momentalisht prandaj edhe nuk jam e përfshirë planifikimin e dasmës. Kam shumë gjëra po bëj njëjtën kohë dhe një mënyrë, e kam neglizhuar dasmën. Unë ndoshta jam nusja e çuditshme i ka shkuar zyrë planifikuesit dasmave”, ka thënë ajo një intervistë për E! News.

Aktorja ka thënë se akoma nuk ka vendosur nëse do ndajë me fansat e saj detaje nga planifikimi i dasmës apo edhe nga vetë dasma.

Nuk e di nëse do ta bëj publike ose jo. Mendoj se është një vijë e ndan atë çka është e jotja dhe festën e gëzimin, prandaj do shohim vijim”, ka thënë tutje ajo, transmeton Klan Kosova.

ndërkohë është spekuluar se aktorja dhe i fejuari i saj, Brad Falchuk, do martohen gjatë këtij viti.

gwyneth_paltrow_brad_falchuk Gwyneth Paltrow nuk është e përfshirë në planifikimin e dasmës së saj

Ndonëse Paltrow ka qenë e martuar parë, ajo po e trajton martesën sikur ishte e para, pasi ajo dhe ish-bashkëshorti i saj, Chris Martin u arratisën.

gwyneth_paltrow_brad_falchuk Gwyneth Paltrow nuk është e përfshirë në planifikimin e dasmës së saj

“Jam e entuziazmuar për gjithçka. Nuk kam pasë dasmë parë, prandaj edhe pse jam 45 vjeçare, po ndihem sikur 21 vjeçare. Është shumë argëtuese flasë për këtë me shoqet e mia. Ato dërgojnë modele ndryshme fustaneve, pasi edhe ato janë entuziazmuara njëlloj sikur unë”, kishte thënë ajo herët për revistën People.

Çifti ka marrë një vendim rëndësishëm kur bëhet fjalë për ardhmen, përfshin fëmijët, ose mungesën e tyre.

“Asnjëri nga ne nuk dëshiron shumë fëmijë. Ne jemi njëjtën fazë jetë”, kishte deklaruar ajo.

Aktorja ka dy fëmijë me ish-bashkëshortin Martin derisa edhe Falchuk ka dy fëmijë me ish-bashëkshorten e tij.

Është gjithmonë sfidë me fëmijët, aq shumë kur përpiqesh t’i bashkosh familjet, është e vështirë”, ka thënë ajo duke shtuar se i dashuri i saj është shumë i mirë me fëmijët e saj, Apple (14) dhe Moses (12).

 

 

Reklama