Home » Ilir Shaqiri rikthehet në ekranet televizive, publikohet kënga e re (VIDEO)

Ilir Shaqiri rikthehet në ekranet televizive, publikohet kënga e re (VIDEO)

Këngëtari i muzikës popullore, Ilir Shaqiri, i është rikthyer ekraneve televizive me një projekt ri cilin e ka emëruar “Nëse mundesh”.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Rudyard Kipling, muzika dhe teksti u punua nga djali i tij, Korab Shaqiri poashtu edhe mix – masteri.

Nëse mundesh” vjen shoqërinë e videoklipi, cilin mund ta shihni duke klikuar videon e mëposhtme.

Reklama