Home » Horoskopi, 25 maj 2018

Horoskopi, 25 maj 2018

Dashi

Edhe sot yjet do jenë me ju prandaj pritet kaloni një ditë përgjithësisht mirë. Ndërsa raportet ndërpersonale padurimi mund bëjë hidhni një hap gabuar, prandaj kujdes.

 

Demi

Po kaloni një moment mirë, prandaj paraqitni pa frikë projektin tuaj e pasi ka shumë ngjarë merret seriozisht konsideratë. Duhet tregoheni disponueshëm ndaj partnerit.

 

Binjakët

Sot është mirë pas një periudhe stresi përqëndroheni shumë fusha tjera atraktive  e pak impenjative. Kjo do t’ju qetësojë shumë si shpirtërisht edhe nga ana mendore.

 

Gaforrja

Mbështjetja e ndonjë miku tashmë duket se do jetë përcaktuese, pasi do t’ju ndihmojë zhbllokoni një situatë ngatërruar raportet me dikë. Pritet një takim intersant planin sentimental.

 

Luani

Mos u ndikoni nga ndërhyrja e mundshme e dikujt për ndryshuar mendje një situatë ndërlikuar. Merreni me qetësi dhe do ta shihni se nuk është edhe aq e vështirë për ta kapërcyer atë.

 

Virgjëresha

Duke qënë se Afërdita është shenjën tuaj, dita do nisë pozitivisht dhe pritet jetë shumë intensive. Për disa mund jetë një ditë për bërë edhe një udhëtim shkurtër me dikë.

 

Peshorja

Do keni shumë shanse dhe mundësi për arritur diçka, por rrezikoni bëni zgjedhje pa menduara. Peshojini gjërat, keni kohë mendoheni dhe analizoni situatën edhe për gjërat parëndësishme.

 

Akrepi

Pengesat ju ka nxjerrë dikush nuk janë aspak pakapërcyeshme, por duhet evitoni t’i dramatizoni situatat. Një shëtitje mund ishte shumë e dobishme për eliminuar streset e akumuluara.

 

Shigjetari

Edhe pse periudha e kohëve fundit ka qenë shumë e lodhshme dhe sfilitëse Afërdita duket se do t’ju sjellë surpriza mjaft interesante planin sentimental, do t’ju lehtësojnë

 

Bricjapi

Keni nevojë pushoni dhe qetësoheni, ky do jetë ilaçi i mirë për sot. Mundohuni ta kaloni ditën pa e ngarkuar shumë veten me probleme rutine. Kujdes me partnerin; mund grindeni.

 

Ujori

« Përplasja » e Hënës me Afërditën shenjë do t’ju bëjë shumë mirë pjesës madhe personave kësaj shenje. Do t’ju bëjë jeni kujdesshëm si familje ashtu edhe mer partnerin.

 

Peshqit

Kuadri yjor është pozitiv e kjo do thotë se pritet një ditë përgjithësisht pozitive. mirë bëni një udhëtim shkurtër me miqtë, sa humbni kohën me biseda kota e « pa bukë ».

Reklama

Lexo më shumë