Home » Berisha: Nesër gjithë Shqipëria në revoltë

Berisha: Nesër gjithë Shqipëria në revoltë

Sali Berisha ka bërë thirrje gjithë shqiptarët marrin pjesë nesër protestën e opozitës kundër qeverisë.

Përmes një statusi Facebook, ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha thotë se nesër gjithë Shqipëria do jetë revoltë.

“Nesër ne ora 11:00, ne bulevardin Dëshmoret e Kombit e tere Shqipëria ne revolte! Sb” – shkruan Berisha.

Protesta e opozitës është planifikuar zhvillohet orën 11:00 Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Edhe burime nga policia bëjnë me dije se PD ka marrë leje për 4 orë tubim, nga selia blu bëjnë me dije se kjo nuk është e vërtetë dhe se përfundimi i protestës është pa afat dhe nuk është përcaktuar.

The post Berisha: Nesër gjithë Shqipëria në revoltë appeared first on INSAJDERI.

Reklama