Home » VIDEO: Si u vra barbarisht Marvi Mihali për një karikues telefoni

VIDEO: Si u vra barbarisht Marvi Mihali për një karikues telefoni

 

Emisioni “ Paekspozuarit” Top Channel, publikoi një video ekskluzive, ku tregon vrasjen barbare Marvi Mihalit, 22-vjeçarit, datë 31 korrik 2017.

Marvi, ishte djali i ish-sportistit njohur Pavllo Mihali dhe mësueses anglishtes, Mira Mihali, cilët po përjetojnë dramën madhe djalit tyre.

Pamjet e siguruara nga Paekspozuarit”, para dhe gjatë momenti sherrit, tregojnë për një plan mirë organizuar nga grupi kriminal i rinjve.

Dejvi Bitraj, Eugen Bitraj, Marsel Alla, Kridens Alla dhe shumë tjetër kishin rrethuar zonën, për ti bërë pritë bashkëmoshatarëve tyre, Armend Haxhiut, Xhoslin Shatës, Marvi Mihalit.

Sipas videos, e cila është siguruar nga kamerat private bizneseve, një nga organizatorët e krimit i bën me shenjë grupit sulmi, se po vjen Armendi, Marvi dhe Xhoslini.

atë moment, del skenë Dejvi Bitraj, i cili shkëmben fjalë me Armendin, por ky i fundit, nuk duron dhe e godet me grusht. atë moment, grupi i agresorëve, rrethojnë Marvin, Armendin dhe Xhoslinin.

Edhe pse stërmullari i sherrit ishte Armend Haxhiu, autorët e krimit iu vërsulën brutalisht 22 vjeçarit Marvi Mihalin.

Sipas videos, shihet qartë Marvi as nuk ka sulmuar njeri, as nuk ka goditur njeri, por është qëlluar mënyrë kriminale nga bashkëmoshatarët e tij.

E gjithë skena e krimit, ndodhi vetëm 40-50 sekonda, dhe autorët largohen qetësisht nga vendngjarja.

Marvi Mihali u vra mes Tiranës, pa asnjë arsye, pa asnjë faj…ai u vra barbarisht duke mbyllur përfundimisht jetën e dy prindërve tij.

a.s/dita

Reklama

Lexo më shumë