Home » Sportisti i njohur bëhet baba për herë të parë

Sportisti i njohur bëhet baba për herë të parë

Dita e sotme ka qenë e veçantë për sportistin Kushtrim Mushica.

Futbollisti 35 vjeçar është bërë baba për parën herë.

Pas fejesës e martesës me bukuroshen Linda Zatriqi, çifti kanë fituar epitetin e prindit me ardhjen jetë djalit.

Kushtrimi15218190881521819129 Sportisti i njohur bëhet baba për herë të parë

Ndonëse nuk i kanë zbuluar emrin dhe fytyrën, çifti janë mjaftuar me një fotografi nga balonat festivë me mbishkrimin ‘It’s a boy’. Urime… /Prive.al

Kushtrimi15218190881521819129 Sportisti i njohur bëhet baba për herë të parë

Reklama