Home » Nuk kam asgjë kundër Duas, Ritës apo Majlindës, por Era e arriti suksesin nga Kosova;Robert Berisha

Nuk kam asgjë kundër Duas, Ritës apo Majlindës, por Era e arriti suksesin nga Kosova;Robert Berisha

Këngëtarja Era Istrefi tashmë e ka dëshmuar suksesin e saj ndërkombëtar duke u përzgjedhur si artistja e cila do këndojë himnin Kampionatin Botëror Futbollit.

Kënga e saj do publikohet premten, ndërsa gjithë fansat e futbollit janë kurioz për dëgjuar këngën e cila do shoqërojë çdo ndeshje futbolli.

HO Nuk kam asgjë kundër Duas, Ritës apo Majlindës, por Era e arriti suksesin nga Kosova;Robert Berisha

Krenarë për suksesin e Erës janë shumë shqiptarë, e radhë parë familja e saj.

Këngëtari Robert Berisha, i cili është bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi, njëherësh kunati i Erës, ka bërë fundmi një shkrim InstaStory ku ka treguar krenarinë e tij për sukseset e saj.

Ai ka përmendur ndër tjerash faktin se nuk ka asgjë kundër Dua Lipës, Rita Orës e Majlinda Klemendit, por ka thënë shqiptarët duhet krenohen edhe me Erën, duke iu referuar kështu sloganit për 10 vjetorin e Pavarësisë Kosovë, cilin u shfaqën tri shqiptaret e famshme, por nuk u përmend edhe Era.

Berisha ka shtuar se nuk duhet ketë xhelozi për Erën, por vetëm krenari pasi ajo e nisi karrierën e saj suksesshme ndërkombëtare nga Kosova, me një këngë shqip, cilën e kompozoi vet.

E premtja e kësaj jave do zbulojë projektin e ri nga Era, Will Smith dhe Nicky Jam.

Reklama