Home » Modelja, tifoze e Juves: Pse refuzova t’i jepja dorën Benatias (VIDEO)

Modelja, tifoze e Juves: Pse refuzova t’i jepja dorën Benatias (VIDEO)

 

Një nga vajzat ishte podiumin e ngritur ku Juventus po nderohej me titullin 7-të radhazi, refuzoi t’i jepte dorën Mehdi Benatias.

Ajo quhet Svetlana Vakulova, dhe ka treguar pikërisht arsyen pse nuk i dha dorën mbrojtësit Juves.

Svetlana.hostess.scudetto.Juve_.750x450-470x282 Modelja, tifoze e Juves: Pse refuzova t’i jepja dorën Benatias (VIDEO)

Shumë tifozë kanë shkruar rrjetet sociale për atë moment. Kam parë e lexuar komente nga ndryshmet.

Dëshiroj sqaroj se rregullorja nuk na lejon t’i japim dorën askujt. Nuk ishte asgjë personale, pasi edhe unë jam tifoze e Juves”, deklaroi Svetlana.

a.s/dita

Reklama

Lexo më shumë