Home » Menaxheri i Jet Li tregon si është gjendja shëndetësore e aktorit

Menaxheri i Jet Li tregon si është gjendja shëndetësore e aktorit

Fansat filluan shqetësoheshin për shëndetin e Jet Li pasi doli një foto ku ai dukej i dobët dhe shumë i lodhur, transmeton Klan Kosova.

Ai ka probleme me gjëndra tiroide 10 vjet. Nuk është kërcënuese për jetën”, tha Steven Chasman menaxheri i aktorit për Washington Post.

një deklaratë tjetër, Chasman shtoi: “Ne e vlerësojmë shqetësimin e gjithëve, por Jet është shumë mirë. Nuk ka asgjë keqe. Nuk ka sëmundje rrezikshme për jetën, ai është formë mirë”.

Kthehemi vitin 2013 kur Jet Li zbuloi se po vuante nga gjëndrat tiroide dhe problemet me zemrën.

Reklama