Home » Korrte barin në kopshtin e fqinjit, i riu nga Peqini përfundon në mënyrë tragjike

Korrte barin në kopshtin e fqinjit, i riu nga Peqini përfundon në mënyrë tragjike

Një 35 vjeçar ka humbur jetën mënyrë tragjike qytetin e Peqinit, teksa ka qenë duke punuar me një korrëse bari, e cila funksiononte me energji elektrike.

Viktima është Ilir Sharka. Ai ka rënë kontakt me rrymën dhe ka ngelur i vdekur vend. I riu po punonte kopshtin e fqinjit momentin kur ka ndodhur ngjarja e rëndë.

Policia njofton se nga këqyrja paraprake e kryer nga eksperti mjeko ligjor rezultoi se trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime shkaktuara nga ndonjë faktor tjetër.

Paraprakisht dyshohet se ka rënë kontakt me energjinë elektrike furnizonte makinën korrëse barit dhe si pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë rrethanave ngjarjes.

Reklama